środa, 24 kwietnia 2019

Pieszo do irańskich nomadów - recenzja

Hej witajcie. Dziś gadana recenzja. A książka dość długa, warta jednak przeczytania.i tradycyjnie poproszę o suby i lajki na YT

20 komentarzy:

 1. Kolejna ciekawa recenzja. Książka gruba, ale zdaje się do przeczytania.
  Nie rozumiem tylko, czemu na filmie pokazujesz lustrzane odbicie okładki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ba ja cały jestem lustrzanym odbiciem - program do obróbki video się zbiesił.

   Usuń
 2. Książki nie czytałam. Już ją zamówiłam po Twojej interesującej recenzji.
  A Nomadów widziałam w Maroku.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdę pisząc mniej w tej książce nomadów niż rozważań autora nad swym losem... Ci z Maroka są super, myślę że mógł bym się z nimi zaprzyjaźnić.

   Usuń
  2. Chociaż znamy się tylko wirtualnie to jestem na 100 % pewna, że szybko złapałbyś z nimi kontakt:)

   Usuń
 3. Witaj Macieju.
  Książki nie czytałem, ale recenzja super.
  Pozdrawiam i zapraszam.
  Michał

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Następna z tej serii którą teraz czytam jest naprawdę super.

   Usuń
 4. Ciekawa koncepcja, taka recenzja w plenerze. Książka podróżnicza, więc plener jak najbardziej na miejscu. Co innego gotowanie rosołu na łące, przez któregoś z naszych słynnych kucharzy. Pozycja napewno do przeczytania, ale narazie wiosna oderwała mnie od wszelkich lektur. Utknąłem na książce Marka Pindrala "Chiny od góry do dołu". No cóż. Plenery kuszą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otóż to... w teren nie wyjść nie sposób. Tak sobie pomyślałem że można o książkach opowiadać w miejscach do tego bardziej adekwatnych niż pokój z biurkiem. Poprzednio gadałem np "Galicji 1914/1915" Molnara... na cmentarzu z I wojny.

   Usuń
 5. Zachęciłeś mnie w bardzo prosty sposób. Hejka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo nie lubię pionowych filmików. Nie potrafię zrozumieć czemu ktoś w ten sposób filmuje. Przecież zwykłej kamery nikt by tak nie trzymał. Ja też Nomad choć tylko z ksywki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zważywszy na twoje wypady, to nie tylko z ksywki ale i z ducha, nomad z ciebie!

   Akurat to była jedyna pozycja w której udało mi się aparat ustawić na rowerze... Myślałem że uda się poprawić w programie, ale to zbyt marny program by ogarnął zmianę kadru.

   Usuń
  2. Ale ja nie potrafię VD obsługiwać...

   Usuń
 7. Chyba pierwszy raz oglądam recenzję na yt

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A widzisz... błąd, bo to już któraś z rzędu. Ale polecam Ci kanał Copernicus Center for Interdyscyplinary Studies Mają tam sporo mega fajnych recenzji pozycji popularnonaukowych i naukowych.

   Usuń
 8. Bardzo chętnie znajdę chwilę na wysłuchanie w całości.

  OdpowiedzUsuń
 9. Byłem tak przygnębiony, gdy mój mąż zostawił mi inną kobietę po tym, jak przez 5 lat byliśmy małżeństwem, ponieważ miałem raka, próbowałem poprosić go, aby do mnie wrócił, odmówił i powiedział, że nie ma już dla mnie uczuć po tym wszystkim poświęcenie zrobiłem wszystko, ponieważ go kocham, cały czas mnie bije, a mimo to wytrzymuję i płaczę cały dzień. Stałem się smutną kobietą po tym, jak przeszliśmy wszystko razem, po całej miłości, którą dzieliłem w przeszłości, nie wyobrażałem sobie życia bez niego, ponieważ moja miłość do niego była nieoceniona w handlu z jakiegokolwiek powodu. Pewnego dnia, kiedy przekraczam Internet, Widziałem wiele komentarzy na temat mocy uzdrawiania raka i przywrócenia twojego męża, a ja postanowiłem spróbować go zobaczyć, kontaktując się z nim pod adresem doctorosagiede75@gmail.com, a ja natychmiast odpowiedziałem i wyjaśniłem mu, przez co przechodzę, powiedział mi inna pani użyła voodoo na nim, więc zostawił mnie dla niej, pomimo mojej troski o niego i obiecał pomóc mi odzyskać mojego kochanka, a także pomóc mi, stawiam mu zakłopotane czary, walcząc w przyszłości iw najkrótszym czasie wszystko się zaczęło, ponieważ obaj wiedzą, że zdał sobie sprawę, że nigdy nie został dla niego wyprostowany, a za pięć dni mój mąż był w moim domu i czekał, aż wrócę z pracy, a kiedy zaczął mówić, że jest mu przykro, że nigdy nie wiedział, co było nadchodzę nad nim i następnego dnia jestem do szpitala w celu sprawdzenia i odkryłem, że jestem wolny od raka. dziękuję doktorze osagiede, jestem teraz szczęśliwy z moim mężem i wszystko idzie teraz gładko. skontaktuj się z doctorosagiede w celu uzyskania czaru zemsty i zaklęcia z powrotem lub leczenia jakiejkolwiek choroby, takiej jak rak i HIV lub chcesz awansować w swoim biurze E.T.C. przez doctorosagiede75@gmail.com powodzenia

  OdpowiedzUsuń